معماری
سرخط خبرها
خانه / مصاحبه

مصاحبه

پتروشیمی مارون تنها در شرایط خاموشی ضروری دچار بدسوزی فلر می‌شود

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: پتروشیمی مارون در شرایط عملیاتی عادی فاقد فلرینگ بوده و خروجی‌های آن در حد استاندارهای محیط زیست است و تنها در شرایط خاموشی ضروری دچار بدسوزی فلرینگ می‌شود که در طول سال جمعا حداکثر ۴۸ ساعت این حالت رخ می‌دهد.

ادامه نوشته »

فاجعه زلزله ،فرصتی برای نمایش حماسه همبستگی ملت بزرگ ایران بود/گفتگو با دکتر فریدون نوری مدیر باسابقه صنعت پتروشیمی

دکتر فریدون نوری از مدیران باسابقه پتروشیمی که خود از اهالی این دیار است از اغازین روزهای زلزله در کنار حادثه دیدگان بوده و در ستاد مردمی أمداد و اسکان نقش ویژه ای داشته است.درگفتگویی که با ایشان داشتیم ازشرایط منطقه،روند امداد واسکان،کمک رسانی،نیازها و ضرورت های منطقه ومردم سخن گفتند.

ادامه نوشته »

قطع واردات بنزین تا پایان سال

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) با بیان اینکه پروژه پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس یکی از بزرگترین پروژه های منطقه است گفت: این طرح با ظرفیت فرآورش روزانه ۳۶۰ هزار بشکه میعانات گازی در ۳ فاز طراحی شده که تا پایان سال و با راه اندازی فاز۱ به طور کامل کشور به مرز خودکفایی در تولید بنزین خواهد رسید .

ادامه نوشته »

گویا باید استیضاح شوید تا به وظایف قانونی خود عمل کنید

غلامرضا تاجگردون به حوادث اخیر مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز گچساران واکنش نشان داد و درنامه ای از عملکرد وزیر در این خصوص انتقاد کرد.

ادامه نوشته »

طرح زنگنه برای واگذاری طرح های ان جی ال به پتروشیمی؛ کارشناسان: اشتباه بزرگی است کاردر زیر بار نرود

پترونیوز: معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از مذاکره برای واگذاری طرحهای ان جی ال به شرکتهای پتروشیمی خبر داد.

ادامه نوشته »

رونمایی از ۱۰ کاتالیست بومی شده صنعت پتروشیمی در نمایشگاه ایران پلاست

مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی گفت: این شرکت با تکیه بر دانش و تخصص پژوهشگران خود ۱۰ کاتالیست بومی شده را در دهمین نمایشگاه ایران پلاست رونمایی خواهد کرد.

ادامه نوشته »

اکنون خارجی ها بیایند و قدرت ما را تماشا کنند

همایش IPF چندین سال است که برگزار می شود و با توجه به اینکه بیش از ۱۰ سال سابقه برگزاری دارد اکنون می‌توان آن را یک رویداد تاثیرگذار دانست. شاید بد نباشد امروز در آستانه دوره جدید این همایش یک بیوگرافی از کامل از زبان مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی داشته باشیم.

ادامه نوشته »
قالب وردپرس