معماری
سرخط خبرها
خانه / نفت وگاز

نفت وگاز

قطع واردات بنزین تا پایان سال

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) با بیان اینکه پروژه پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس یکی از بزرگترین پروژه های منطقه است گفت: این طرح با ظرفیت فرآورش روزانه ۳۶۰ هزار بشکه میعانات گازی در ۳ فاز طراحی شده که تا پایان سال و با راه اندازی فاز۱ به طور کامل کشور به مرز خودکفایی در تولید بنزین خواهد رسید .

ادامه نوشته »

مدیر عملیات و روسای HSE و حراست نفت و گاز گچساران برکنار شدند/ مجوز وزیر نفت برای رسمی شدن کارگران فوت شده در حادثه نرگسی

با گذشت کمتر از یک هفته از وقوع حادثه نشت گاز در واحد بهره برداری نرگسی که منجر به مسمومیت شدید و فوت ٣ نفر از کارکنان پیمانکار پروژه تعمیرات اساسی شد، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، روز دوشنبه ۴ بهمن ۹۵ دستور برکناری مدیران و سرپرستان مرتبط با این حادثه را صادر کرد.

ادامه نوشته »

گویا باید استیضاح شوید تا به وظایف قانونی خود عمل کنید

غلامرضا تاجگردون به حوادث اخیر مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز گچساران واکنش نشان داد و درنامه ای از عملکرد وزیر در این خصوص انتقاد کرد.

ادامه نوشته »

روابط عمومی پتروشیمی امیرکبیر از برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی پتروشیمی در خوزستان با عنوان ((خوزستان پلاست )) خبر داد

برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی پتروشیمی در خوزستان با عنوان ((خوزستان پلاست ))

ادامه نوشته »

رئیس جمهور باید بخاطر عملکرد نفتی دولت یازدهم عذرخواهی می کرد نه تمجید!

نفت نیوز: رئیس جمهور در مصاحبه ی تلوزیونی سه شنبه شب (۱۲ مرداد ۹۵) بجای برشمردن خرابکاری دولت متبوع خود بویژه در وزارت نفت و عذرخواهی از مردم ، به تعریف و تمجید از عملکرد این بخش پرداخت که موجب شگفتی کارشناسان شد.

ادامه نوشته »

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خواستار انتشار جزئیات اصلاح شده قراردادهای نفتی IPC شد

نفت نیوز: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در نامه‌ای با طرح ۱۰ مطالبه، صراحتاً از وزیر نفت خواست جزئیات اصلاح شده قراردادهای نفتی موسوم به IPC را منتشر کند و به شایعات و ابهامات پیرامون صوری بودن این اصلاحات پایان دهد.

ادامه نوشته »

مذاکره مرد دکل های نفتی برای چند شرکت رقیب به طور همزمان/ عضویت «میرمعزی» در هیئت مدیره بیش از ۱۰ شرکت مهم نفتی + اسناد

این روزها که بحث حقوق های نجومی برخی از مدیران نفتی مطرح شده است نگاهی به میزان حقوق دریافتی مسئولان نفتی خالی از لطف نیست؛‌مشاورانی که در کسوت مشاوره شاید هیچگاه فیش حقوقی از وزارت نفت نداشته باشند اما در قالب پاداش ها می توانند امتیاز های بزرگی را دریافت کنند که هر کدام از این امتیاز ها حقوق هزاران کارگر را می تواند پشتیبانی کند.

ادامه نوشته »

رئیس جمهوری: توسعه پالایشگاه و پتروشیمی کرمانشاه ادامه خواهد یافت

حسن روحانی گفت: در جریان سفر کرمانشاه ۴۵ طرح و پروژه با اعتبار ٩٩٨ میلیارد تومان اجرایی و عملیاتی خواهد شد، ضمن این که دولت توسعه پالایشگاه و پتروشیمی را ادامه خواهد داد.

ادامه نوشته »
قالب وردپرس