معماری
سرخط خبرها
خانه / آخرین اخبار / دو حکم و یک سمت تشریفاتی در شرکت ملی صنایع پتروشیمی

دو حکم و یک سمت تشریفاتی در شرکت ملی صنایع پتروشیمی

به گزارش پترونیوز،وزیر نفت امروز مرضیه شاهدایی را به عنوان قائم مقام خود منصوب کرد؛ حکمی که حالا سروده‌های بسیاری برای آن جاری خواهد شد ولی شبیه همین حکم و با ادبیاتی همسان در سال ۹۲ برای سید کاظم وزیری هامانه صادر شد که تنها شباهت دو قائم مقام سابق و فعلی است. بدون تردید شاهدایی نمی‌تواند در سمت جدید خود موثر واقع شود و شاید نقشش به حضور در سخنرانی‌ها و مراسمات محدود شود ؛ تنها شباهت شاهدایی به وزیری هامانه٬ «کپی» بودن متن انتصابش است.

 

۱- حکم وزیر نفت برای وزیری هامانه در سال ۹۲

 

با توجه به تجارب و سوابق ارزشمند و اشراف جنابعالی بر امور صنعت نفت، بدینوسیله به عنوان قائم مقام وزیر نفت منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از پروردگار یکتا در انجام وظایف محوله و تداوم خدمتگزاری به ملت شریف ایران، نظام جمهوری اسلامی و اعتلای صنعت نفت موفق باشید.

 

۲-حکم وزیر نفت برای شاهدایی سال ۹۶

 

با توجه به تجارب و اشراف سرکار عالی بر امور صنعت نفت، بدینوسیله به عنوان قائم مقام وزیر نفت منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از پروردگار یکتا در انجام وظایف محوله و تداوم خدمتگزاری به ملت شریف ایران، نظام جمهوری اسلامی و اعتلای صنعت نفت موفق باشید.

✅ پترونیوز👇👇

t.me/petronews_channel

درباره ی احمد رضا جابری

همچنین ببینید

تلاش های پتروشیمی امیرکبیر برای یاری به هموطنان آسیب دیده سیل

همیاری های شرکت پتروشیمی امیرکبیر در کمک به سیل زدگان نقاط مختلف کشور به خصوص استان خوزستان از ابتدای وقوع سیل تا تاریخ ۲۲ فروردین تشریح شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس