معماری
سرخط خبرها
خانه / [3 / سرمایه گذاری ۹۵ میلیارد تومانی در حوزه مسئولیت اجتماعی ماهشهر

سرمایه گذاری ۹۵ میلیارد تومانی در حوزه مسئولیت اجتماعی ماهشهر

به گزارش پترونیوز، عبدالرضا غلامی روز دوشنبه (هشتم بهمن‌ماه) در جمع خبرنگاران، ماموریت اصلی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی را شهرک‌داری و ارائه خدمات شهری عنوان کرد و با بیان اینکه نزدیک ۷۵۰۰ خانوار تحت پوشش این شرکت هستند، افزود: تفکر صنعت این است که با ورود فناوری‌های نو و توسعه صنعت پتروشیمی در زمینه توسعه خدمات غیرصنعتی نیز حرکت کنیم.

وی به پارک ارم منطقه ماهشهر اشاره و اظهار کرد: در فضای سبز این پارک ۶۰ هکتاری، بیش از ۸۰ گونه گیاهی کشت شده است.

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی با بیان اینکه موتور محرکه ایفای نقش مسئولیت‌های اجتماعی در منطقه ماهشهر شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی است، تصریح کرد: بخشی از خدمات مختص کارکنان و خانواده‌های شاغل در صنعت و بخشی هم مربوط به ساکنان منطقه می‌شود.

غلامی با بیان اینکه نزدیک ۹۵ میلیارد تومان در پنج‎ سال گذشته در حوزه مسئولیت‎های اجتماعی منطقه ماهشهر یا سرمایه‌گذاری شده، یا در حال سرمایه‌گذاری است، افزود: از این میزان ۷۰ میلیارد تومان آن در چهار سال گذشته بوده و ۲۵ میلیارد تومان مربوط به امسال است.

وی به تعامل دوسویه میان شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی و مجموعه مدیریت شهری اشاره و تصریح کرد: پس از برنامه‌ریزی مدیریت شهری برای زیرساخت‌های لازم شهر، این شرکت یا به صورت مستقیم، یا فقط به عنوان تامین‌کننده اعتبار، برای ایجاد زیرساخت‎ها تلاش می‌کند.

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی به افتتاح یک مینی بیمارستان با اعتبار نزدیک به ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در منطقه اشاره و اظهار کرد: این مرکز در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گفته وی، انجام پروژه‌های آبرسانی، فرهنگی، ورزشی، دفع فاضلاب، درمانی و حمل‌ونقل از جمله پروژه‌هایی است که از سوی این شرکت انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی ادامه داد: امسال ۶۰۰ میلیون تومان به برگزاری کلاس‌های آمادگی کنکور برای فرزندان خانواده‌های بی‌بضاعت و محروم اختصاص داده‌ایم.

وی با بیان اینکه سرانه فضای سبز شهری در تهران ۱۵ مترمربع و کشورهای اروپایی ۳۸ تا ۳۹ مترمربع است، گفت: سرانه فضای سبز در شهرک بعثت ماهشهر بدون احتساب پارک ارم، ۵۶ متر مربع است.

شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی زیرمجموعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس است.

درباره ی احمد رضا جابری

همچنین ببینید

تلاش های پتروشیمی امیرکبیر برای یاری به هموطنان آسیب دیده سیل

همیاری های شرکت پتروشیمی امیرکبیر در کمک به سیل زدگان نقاط مختلف کشور به خصوص استان خوزستان از ابتدای وقوع سیل تا تاریخ ۲۲ فروردین تشریح شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس