معماری
سرخط خبرها
خانه / آخرین اخبار / پیام تشکر مهندس یزدانی مدیر سابق ستاد بحران منطقه ویژه از زحمات صورت گرفته در مهار آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا

پیام تشکر مهندس یزدانی مدیر سابق ستاد بحران منطقه ویژه از زحمات صورت گرفته در مهار آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا

مهندس یزدانی

به گزارش پترونیوز:مهندس علی یزدانی مدیرعامل سابق سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی از زحمات اتش نشانان در حادثه آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینا تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

من لم یشکر المخلوق
لم یشکر الخالق
با سلام و تشکر و قدر دانی از همه اتش نشان های قهرمان ، شجاع و فداکار سازمان منطقه ویژه و شرکتها و سازمان های درگیر در مهار و خاموش کردن اتش مجتمع بوعلی سینا
و هم چنین سلام و تبریک به همه مقامات و مسئولین سازمان منطقه ویژه، شرکتهای پتروشیمی و مناطق نفت خیز و حفاری و فرماندار و استاندار و وزیر محترم نفت و همه مقامات کشوری و لشکری که با اتحاد و همدلی حماسه ای دیگر افریدند و حادثه عظیم اتش سوزی گسترده مجتمع بوعلی سینا را با بهترین وجه مدیریت و کنترل نمودند. بیشک این روز بعنوان برگ زرین دیگری در تاریخ صنعت نفت و پتروشیمی و استان خوزستان و شهرماهشهر و بخش بندر امام خمینی (ره) به ثبت خواهد رسید و سرآغاز تحولی شگرف در نزدیکی دیدگاه های صنعت و شهرستان خواهد شد.
دست و بازو و پیشانی همه شما دلیر مردان اتش نشانی را میبوسم و به ان افتخار میکنم.

با احترام و تجدید ارادت
علی یزدانی

مدیر عامل و مدیرسابق ستاد بحران سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

 

درباره ی احمد رضا جابری

همچنین ببینید

تلاش های پتروشیمی امیرکبیر برای یاری به هموطنان آسیب دیده سیل

همیاری های شرکت پتروشیمی امیرکبیر در کمک به سیل زدگان نقاط مختلف کشور به خصوص استان خوزستان از ابتدای وقوع سیل تا تاریخ ۲۲ فروردین تشریح شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس