معماری
سرخط خبرها
خانه / آخرین اخبار / تولید ٩ میلیون بشکه میعانات گازی در پالایشگاه چهارم پارس جنوبی

تولید ٩ میلیون بشکه میعانات گازی در پالایشگاه چهارم پارس جنوبی

 

????????????????????????????????????

به گزارش پترونیوز:پالایشگاه چهارم شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی در سه ماه نخست امسال بیش از ٩میلیون و ۴۶۴ هزار بشکه میعانات گازی تولید کرده است.

سرپرست مدیریت پالایشگاه چهارم شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به تامین خوراک پالایشگاههای این مجتمع به خبرنگار شانا گفت: با ارسال خوراک پالایشگاههای اول، دوم و پنجم در سه ماه امسال بیش از یکهزار و ٣٢٨ میلیون مترمکعب گاز به این پالایشگاهها ارسال شده است.
بهزاد سالاری افزود: در بازه زمانی یادشده از سوی پالایشگاه چهارم، ٢٣۵,٢ میلیون مترمکعب گاز به پالایشگاه اول، ۵٣٩.۴ میلیون مترمکعب به پالایشگاه دوم و ۵۵٣.٨ میلیون مترمکعب گاز به پالایشگاه پنجم تحویل شده است.
وی، به حرکت این پالایشگاه در مسیر توسعه‌ پایدار در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اشاره و اعلام کرد: در سه ماه امسال، پنج هزار و ٢۵١ میلیون مترمکعب گاز فرآورش شده است.
به گفته‌ سرپرست مدیریت پالایشگاه چهارم شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، بالاترین حجم فرآورش گاز در روزهای گذشته بیش از ۶۵ میلیون متر مکعب بوده است.
سالاری در ادامه به تولید دیگر محصولهای این پالایشگاه اشاره کرد و گفت: در سه ماه نخست امسال، ٧٩ هزار و ٩۵۶ تن پروپان و ۴۴ هزار و ٢۵٢ تن بوتان نیز تولید شده است.
سرپرست مدیریت پالایشگاه چهارم در پایان ضمن قدردانی از زحمات کارکنان این پالایشگاه گفت: امیدواریم در سال جدید بتوانیم به ارزش آفرینی حداکثری از منابع گازی منطقه از طریق پالایش گاز طبیعی و تولید محصولات جانبی همراه با توسعه‌ خدمات فنی دانش محور دست یابیم.

 

درباره ی احمد رضا جابری

همچنین ببینید

تلاش های پتروشیمی امیرکبیر برای یاری به هموطنان آسیب دیده سیل

همیاری های شرکت پتروشیمی امیرکبیر در کمک به سیل زدگان نقاط مختلف کشور به خصوص استان خوزستان از ابتدای وقوع سیل تا تاریخ ۲۲ فروردین تشریح شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس