معماری
سرخط خبرها
خانه / آخرین اخبار / هجوم گسترده متخصصان نفتی جنوب برای بازنشستگی پیش از موعد؛ خطر کاهش تولید نفت کشور

هجوم گسترده متخصصان نفتی جنوب برای بازنشستگی پیش از موعد؛ خطر کاهش تولید نفت کشور

۲۰۶۳۶۴_orig

به گزارش پترونیوز:ابراهیم منصورنژاد تصریح کرد: به دنبال اخبار مربوط به تعیین سقف برای پاداش بازنشستگی کارکنان،موجی از تشویش و نگرانی بین همکارمان ایجاد شده است.
وی افزود:برگشت به سقف تولید قبل از تحریم ها و تحقق بازتولید ثروت ملی از محل درآمدهای نفتی در کشور، حاصل تلاش شبانه روزی کارکنانی است که هم در دوران دفاع مقدس در زیر آتش بمب و موشک اجازه ندادند لحظه ای جریان تولید و صادرات نفت قطع شود و هم در دوران تحریم های ظالمانه در سخت ترین شرایط مشعل تولید مقاومتی را روشن نگه داشتند و قدرت چانه زنی را به تیم مذاکره کننده ی دولت محترم منتقل نمودند. بنابراین شایسته نیست که این سنگربانان تولید و صنعت با طرح اینگونه موضوعات نسبت به آینده ی خود دچار نگرانی شوند.

عضو هیات مدیره مناطق نفت خیز جنوب درباره واکنش وزارت نفت به این موضوع گفت: اطلاع موثق داریم که وزیر محترم نفت و سایر مدیران ارشد نفتی، نگرانی های شدید خود را از طرح این موضوع در کمیسیون های مرتبط مجلس با نمایندگان محترم ابراز نموده و جناب آقای مهندس زنگنه پیگیر اصلاح مصوبه هستند.
وی در خصوص تاثیرات اولیه ی این طرح در مناطق نفت خیز جنوب توضیح داد : به دنبال درج این خبر،جمع کثیری از کارکنان که عمدتا کارشناسان مجرب و متخصص نفتی هستند، تقاضای بازنشستگی قبل از موعد داده و این به معنی ایجاد خلاء موثر بر بحث تولید خواهد بود.

وی در پایان گفت: انتظار می رود با توجه به شرایط ویژه ی صنعت نفت و نقش آن در بازتولید ثروت و درآمد ملی و محیط خطرخیزی که کارکنان در آن انجام وظیفه می نمایند، نمایندگان محترم مجلس به ویژه مجمع نمایندگان استان خوزستان و اعضا ی محترم کمیسیون انرژی نسبت به رفع این تشویش و نگرانی و جلوگیری از اجحافی که در حق پرسنل در حال وقوع است، مساعدت و همراهی نمایند.
انتهای پیام

منبع: نفتون نیوز

درباره ی احمد رضا جابری

همچنین ببینید

تلاش های پتروشیمی امیرکبیر برای یاری به هموطنان آسیب دیده سیل

همیاری های شرکت پتروشیمی امیرکبیر در کمک به سیل زدگان نقاط مختلف کشور به خصوص استان خوزستان از ابتدای وقوع سیل تا تاریخ ۲۲ فروردین تشریح شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس